projektowanie wnętrz koszalin

Wnętrza komercyjne

Nasza pracownia specjalizuje się w przygotowaniu wnętrz powierzchni biurowych, hotelowych (hotele, hotele butikowe, apartamenty i pensjonaty), usługowych, sprzedażowych i gastronomicznych.

 

Przestrzeń biurowa

Przygotowujemy projekty zarówno pojedynczych biur jak i kompleksów biurowych. W trakcie procesu projektowego skupiamy się stworzeniu wyjątkowej, indywidualnej koncepcji wnętrz, kładąc jednocześnie duży nacisk na ergonomię i dostosowanie przestrzeni do funkcji jakie mają pełnić. Przygotowujemy pełną dokumentację projektową wraz ze wskazaniem właściwych rozwiązań technicznych oraz kosztorysem ( ułatwiając tym samym przygotowanie dokumentacji na potrzeby uzyskania ofert od wykonawców).

 

Przestrzeń usługowa

Projektujemy wnętrza przestrzeni usługowych: salonów kosmetycznych, salonów tatuażu etc. W projektach wnętrz przestrzeni usługowej skupiamy się na nadawaniu wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru.

 

Przestrzenie sprzedażowe i gastronomiczne.

Realizujemy kompleksowe projekty przestrzeni sprzedażowych (sklepy, butiki, atelier) i gastronomicznych (restauracje, kawiarnie, bistro). Proponowane przez nas unikalne koncepcje skupiają się praktycznych technologiach i wysokiej funkcjonalności. Projektowane przez nas wnętrza charakteryzuje niepowtarzalny klimat i ponadczasowy design.

 

Hotele, hotele butikowe, apartamenty i pensjonaty

Nasze studio projektowe oferuje kompleksową obsługę w zakresie przygotowania projektów przestrzeni hotelowych i noclegowych. Po wnikliwiej analizie zapotrzebowania i oczekiwań Inwestora, możemy zaproponować niebanalne wnętrza w oczekiwanej stylistyce. W naszych propozycjach skupiamy się zarówno na efektownym designie jak i doborze właściwych materiałów (trwałych i zgodnych z przepisami prawa).

 

 

© Marta Zalewska - Studio projektowania wnętrz Koszalin

| 600 252 005 | architekt.mzalewska@gmail.com I ul. Tetmajera 8/16, 75-610 Koszalin |
|Architekt wnętrz Koszalin | Projektowanie wnętrz Koszalin Gdańsk Gdynia Sopot| Projekty wnętrz |